UFC PHOENIX VOORSPELLINGEN DOOR O.A. DAVE ROELVINK EN PETER KWINT

UFC PHOENIX VOORSPELLINGEN DOOR O.A. DAVE ROELVINK EN PETER KWINT

|

De UFC is dit weekend in Phoenix met de grootse terugkeer van voormalig UFC-zwaargewichtkampioen Cain Velasquez tegen krachtpatser Francis Ngannou in het main event.

Velasquez vecht zijn eerste partij sinds UFC 200. De Amerikaan keert na lang blessureleed terug in de Octagon en het belooft niet makkelijk te worden voor de oud-kampioen: Ngannou is de huidige nummer drie van de UFC-zwaargewichtranglijst.

Veronica heeft een divers panel van bekende UFC-fans gevraagd om hun voorspellingen te geven voor elk evenement. Samen gaan zij de strijd aan om te bepalen wie zich de beste UFC-voorspeller mag noemen.

Na UFC 234 is Jens Olde Kalter de enige koploper. Voor het evenement van vorige week stond Olde Kalter gedeeld bovenaan met Peter Kwint, Peter Pannekoek en Dave Roelvink, maar hij voorspelde het evenement in Melbourne het beste en staat daardoor alleen eerste.

Door het late uitvallen van Robert Whittaker voor het gevecht met Kelvin Gastelum van vorige week tellen de verdubbelaars van UFC 234 niet mee.


1. Jens Olde Kalter (TV-presentator, misdaadjournalist en auteur ‘De Kickbokser’ over Ernesto Hoost en ‘Badr’ over Badr Hari): 1250 punten

Cain Velasquez verslaat Francis Ngannou via (T)KO in ronde 2 (x2)

Paul Felder verslaat James Vick via (T)KO in ronde 2

Cynthia Calvillo verslaat Cortney Casey via jurybesluit

Kron Gracie verslaat Alex Caceres via submission in ronde 2

Vincente Luque verslaat Bryan Barberena via (T)KO in ronde 1

Myles Jury verslaat Andre Fili via (T)KO in ronde 2


2. Peter Pannekoek (cabaretier): 1200 punten

Francis Ngannou verslaat Cain Velasquez via (T)KO in ronde 2

Paul Felder verslaat James Vick via jurybesluit

Cynthia Calvillo verslaat Cortney Casey via jurybesluit (x2)

Kron Gracie verslaat Alex Caceres via submission in ronde 1

Vincente Luque verslaat Bryan Barberena via (T)KO in ronde 1

Myles Jury verslaat Andre Fili via (T)KO in ronde 2


3. Dave Roelvink (DJ): 1150 punten

Francis Ngannou verslaat Cain Velasquez via (T)KO in ronde 1

Paul Felder verslaat James Vick via (T)KO in ronde 2

Cynthia Calvillo verslaat Cortney Casey via jurybesluit

Alex Caceres verslaat Kron Gracie via jurybesluit

Vincente Luque verslaat Bryan Barberena via (T)KO in ronde 1 (x2)

Myles Jury verslaat Andre Fili via submission in ronde 2


3. Vincent Patty, oftewel Jiggy Djé (Platenbaas): 1150 punten

Francis Ngannou verslaat Cain Velasquez via (T)KO in ronde 1

James Vick verslaat Paul Felder via jurybesluit (x2)

Cynthia Calvillo verslaat Cortney Casey via submission in ronde 2

Alex Caceres verslaat Kron Gracie via jurybesluit

Vincente Luque verslaat Bryan Barberena via (T)KO in ronde 1

Myles Jury verslaat Andre Fili via jurybesluit


5. Peter Kwint (Tweede Kamerlid SP): 1100 punten

Francis Ngannou verslaat Cain Velasquez via (T)KO in ronde 1

Paul Felder verslaat James Vick via (T)KO in ronde 2

Cynthia Calvillo verslaat Cortney Casey via submission in ronde 3

Kron Gracie verslaat Alex Caceres via submission in ronde 1 (x2)

Vincente Luque verslaat Bryan Barberena via (T)KO in ronde 1

Andre Fili verslaat Myles Jury via jurybesluit


6. Sébas Diekstra (strafrechtadvocaat en Crime Insider 6inside): 550 punten

Cain Velasquez verslaat Francis Ngannou via (T)KO in ronde 1

Paul Felder verslaat James Vick via jurybesluit

Cynthia Calvillo verslaat Cortney Casey via jurybesluit

Kron Gracie verslaat Alex Caceres via submission in ronde 1 (x2)

Vincente Luque verslaat Bryan Barberena via submission in ronde 3

Myles Jury verslaat Andre Fili via (T)KO in ronde 2

 

Met het voorspellen van de juiste winnaar krijgt elke deelnemer 100 punten. De juiste wijze (jurybesluit, submission of (T)KO) levert 50 punten op en de juiste ronde ook 50 punten.

UFC Phoenix wordt zondag op maandagnacht vanaf 03.00 uur uitgezonden op VeronicaTV.nl.