UFC Expert Panel: UFC Tampa & GLORY 69

UFC Expert Panel: UFC Tampa & GLORY 69

|

De UFC is na twee maanden terug op Amerikaans grondgebied voor UFC Tampa. Joanna Jedrzejczyk sluit dit evenement af tegen Amerikaanse Michelle Waterson. 

Jedrzejczyk vecht haar eerste partij sinds het verloren titelgevecht op vlieggewicht tegen Valentina Shevchenko. In “The Karate Hottie” treft de Poolse een vechtster in vorm met drie zeges op rij. 

Veronica heeft een panel van Nederlandse media gevraagd om hun voorspellingen voor dit evenement. Samen gaan zij de strijd aan om te bepalen wie zich de beste UFC-voorspeller mag noemen.

Als bonus wordt GLORY 69 van aanstaande zaterdag ook voorspeld, waar Marat Grigorian zijn GLORY-titel op lichtgewicht verdedigt tegen Tyjani Beztati. Ook staat een Nederlands onderonsje gepland tussen Michael Duut en Luis Tavares. 

Na UFC 243 heeft VechtsportInfo nog steeds de koppositie met 2250 punten. Giovanni Tjin volgt op de tweede plek met 1900 punten. 

Dit zijn de voorspellingen voor de evenementen van dit weekend.

 

1. Ron Emmerink (Vechtsportinfo): 2250 punten

 

UFC Tampa:

Joanna Jedrzejczyk verslaat Michelle Waterson via decision

Kron Gracie verslaat Cub Swanson via submission in ronde 1

Mackenzie Dern verslaat Amanda Ribas via submission in ronde 1

Luis Pena verslaat Matt Frevola via decision

Eryk Anders verslaat Gerald Meerschaert via decision

GLORY 69:

Marat Grigorian verslaat Tyjani Beztati via decision

Michael Smolik verslaat Mohamed Abdallah via (T)KO in ronde 2

Michael Duut verslaat Luis Tavares via (T)KO in ronde 2

Ulric Bokeme verslaat Yousri Belgaroui via decision

Dmitry Menshikov verslaat Yoann Kongolo via (T)KO in ronde 2

2. Giovanni Tjin (TjinMMA): 1900 punten

UFC Tampa:

Joanna Jedrzejczyk verslaat Michelle Waterson via decision

Kron Gracie verslaat Cub Swanson via submission in ronde 2

Mackenzie Dern verslaat Amanda Ribas via submission in ronde 1

Luis Pena verslaat Matt Frevola via decision

Eryk Anders verslaat Gerald Meerschaert via (T)KO in ronde 1

GLORY 69:

Marat Grigorian verslaat Tyjani Beztati via decision

Michael Smolik verslaat Mohamed Abdallah via (T)KO in ronde 1

Luis Tavares verslaat Michael Duut via (T)KO in ronde 1

Yousri Belgaroui verslaat Ulric Bokeme via decision

Dmitry Menshikov verslaat Yoann Kongolo via (T)KO in ronde 1

3. Youri Loeffen (R1N): 1750 punten

UFC Tampa:

Joanna Jedrzejczyk verslaat Michelle Waterson via (T)KO in ronde 2

Kron Gracie verslaat Cub Swanson via submission in ronde 1

Mackenzie Dern verslaat Amanda Ribas via submission in ronde 1

Luis Pena verslaat Matt Frevola via decision

Eryk Anders verslaat Gerald Meerschaert via (T)KO in ronde 3

GLORY 69:

Marat Grigorian verslaat Tyjani Beztati via decision

Michael Smolik verslaat Mohamed Abdallah via decision

Michael Duut verslaat Luis Tavares via (T)KO in ronde 3

Ulric Bokeme verslaat Yousri Belgaroui via decision

Dmitry Menshikov verslaat Yoann Kongolo via (T)KO in ronde 2

4. Dennis Kornman (Vechtersbazen/Spike Nederland): 1600 punten

UFC Tampa:

Joanna Jedrzejczyk verslaat Michelle Waterson via decision

Kron Gracie verslaat Cub Swanson via submission in ronde 1

Mackenzie Dern verslaat Amanda Ribas via decision

Luis Pena verslaat Matt Frevola via decision

Eryk Anders verslaat Gerald Meerschaert via decision

GLORY 69:

Marat Grigorian verslaat Tyjani Beztati via decision

Michael Smolik verslaat Mohamed Abdallah via (T)KO in ronde 1

Michael Duut verslaat Luis Tavares via (T)KO in ronde 1

Yousri Belgaroui verslaat Ulric Bokeme via decision

Yoann Kongolo verslaat Dmitry Menshikov via decision

5. Michael Duarte (MMA DNA): 1500 punten

UFC Tampa:

Joanna Jedrzejczyk verslaat Michelle Waterson via decision

Kron Gracie verslaat Cub Swanson via submission in ronde 1

Mackenzie Dern verslaat Amanda Ribas via submission in ronde 2 

Luis Pena verslaat Matt Frevola via decision

Gerald Meerschaert verslaat Eryk Anders via submission in ronde 2

GLORY 69:

Tyjani Beztati verslaat Marat Grigorian via decision

Mohamed Abdallah verslaat Michael Smolik via decision

Michael Duut verslaat Luis Tavares via (T)KO in ronde 1

Yousri Belgaroui verslaat Ulric Bokeme via decision

Yoann Kongolo verslaat Dmitry Menshikov via decision

5. Faril Jafar (Fighting Network Magazine): 1500 punten

UFC Tampa:

Joanna Jedrzejczyk verslaat Michelle Waterson via decision

Kron Gracie verslaat Cub Swanson via submission in ronde 1

Mackenzie Dern verslaat Amanda Ribas via submission in ronde 1

Luis Pena verslaat Matt Frevola via decision

Eryk Anders verslaat Gerald Meerschaert via (T)KO in ronde 1

GLORY 69:

Marat Grigorian verslaat Tyjani Beztati via decision

Michael Smolik verslaat Mohamed Abdallah via (T)KO in ronde 2

Michael Duut verslaat Luis Tavares via decision

Yousri Belgaroui verslaat Ulric Bokeme via decision

Dmitry Menshikov verslaat Yoann Kongolo via (T)KO in ronde 1

7. Joshua Dufort (Mix Fight): 1450 punten

UFC Tampa:

Joanna Jedrzejczyk verslaat Michelle Waterson via decision

Kron Gracie verslaat Cub Swanson via submission in ronde 2

Mackenzie Dern verslaat Amanda Ribas via decision

Luis Pena verslaat Matt Frevola via decision

Eryk Anders verslaat Gerald Meerschaert via (T)KO in ronde 1

GLORY 69:

Marat Grigorian verslaat Tyjani Beztati via decision

Mohamed Abdallah verslaat Michael Smolik via decision

Luis Tavares verslaat Michael Duut via (T)KO in ronde 3

Yousri Belgaroui verslaat Ulric Bokeme via (T)KO in ronde 3

Dmitry Menshikov verslaat Yoann Kongolo via decision

8. Kris Dekker (Veronica Fight): 1300 punten

UFC Tampa:

Joanna Jedrzejczyk verslaat Michelle Waterson via (T)KO in ronde 3

Kron Gracie verslaat Cub Swanson via submission in ronde 2

Mackenzie Dern verslaat Amanda Ribas via submission in ronde 2

Luis Pena verslaat Matt Frevola via decision

Eryk Anders verslaat Gerald Meerschaert via (T)KO in ronde 3

GLORY 69:

Marat Grigorian verslaat Tyjani Beztati via decision

Mohamed Abdallah verslaat Michael Smolik via (T)KO in ronde 3

Luis Tavares verslaat Michael Duut via decision

Yousri Belgaroui verslaat Ulric Bokeme via decision

Yoann Kongolo verslaat Dmitry Menshikov via decision

8. Christiaan Basut (MMA Netherlands): 1300 punten

UFC Tampa:

Michelle Waterson verslaat Joanna Jedrzejczyk via decision

Kron Gracie verslaat Cub Swanson via submission in ronde 1

Mackenzie Dern verslaat Amanda Ribas via submission in ronde 2

Luis Pena verslaat Matt Frevola via submission in ronde 2

Eryk Anders verslaat Gerald Meerschaert via (T)KO in ronde 1

GLORY 69:

Marat Grigorian verslaat Tyjani Beztati via decision

Mohamed Abdallah verslaat Michael Smolik via (T)KO in ronde 2

Luis Tavares verslaat Michael Duut via decision

Yousri Belgaroui verslaat Ulric Bokeme via (T)KO in ronde 1

Yoann Kongolo verslaat Dmitry Menshikov via decision

 

Met het voorspellen van de juiste winnaar krijgt elke deelnemer 100 punten. De juiste wijze (decision, submission of (T)KO) levert 50 punten op en de juiste ronde ook 50 punten.

UFC 243 wordt zaterdag- op zondagnacht vanaf 04.00 uur uitgezonden op SBS 9 en VeronicaTV.nl.