UFC Expert Panel: UFC Mexico-Stad

UFC Expert Panel: UFC Mexico-Stad

|

Het vierde UFC-evenement buiten de VS in vier weken staat gepland dit weekend in Mexico-Stad. Thuisvechter Yair Rodriguez sluit dit evenement af met een gevecht tegen routinier Jeremy Stephens. 

Rodriguez betreedt de Octagon voor het eerst na zijn klassieker tegen The Korean Zombie van vorig jaar november. “El Pantera” staat momenteel zevende gerangschikt, Stephens staat één plek achter hem. 

Veronica heeft een panel van Nederlandse media gevraagd om hun voorspellingen voor dit evenement. Samen gaan zij de strijd aan om te bepalen wie zich de beste UFC-voorspeller mag noemen.

Na twee evenementen ziet de ranglijst er compleet anders uit in vergelijking met vorige week. Round1Network neemt de leiding naar aanleiding van de voorspellingen voor UFC Vancouver, maar Vechtsportinfo volgt met minimale afstand op de tweede plaats met 950 piunten. 

Dit zijn de voorspellingen voor het evenement van dit weekend.

1. Youri Loeffen (R1N): 1000 punten

Yair Rodriguez verslaat Jeremy Stephens via (T)KO in ronde 4

Alexa Grasso verslaat Carla Esparza via decision

Askar Askarov verslaat Brandon Moreno via submission in ronde 2

Irene Aldana verslaat Vanessa Melo via decision

Steven Peterson verslaat Martin Bravo via decision

2. Ron Emmerink (Vechtsportinfo): 950 punten

Yair Rodriguez verslaat Jeremy Stephens via Submission in ronde 4

Carla Esparza verslaat Alexa Grasso via decision

Askar Askarov verslaat Brandon Moreno via submission in ronde 2

Irene Aldana verslaat Vanessa Melo via decision

Martin Bravo verslaat Steven Peterson via decision

3. Giovanni Tjin (TjinMMA): 850 punten

Yair Rodriguez verslaat Jeremy Stephens via decision

Alexa Grasso verslaat Carla Esparza via decision

Brandon Moreno verslaat Askar Askarov via decision

Irene Aldana verslaat Vanessa Melo via decision

Steven Peterson verslaat Martin Bravo via decision

4. Faril Jafar (Fighting Network Magazine):  800 punten

Yair Rodriguez verslaat Jeremy Stephens via (T)KO in ronde 2

Alexa Grasso verslaat Carla Esparza via decision

Brandon Moreno verslaat Askar Askarov via submission in ronde 2

Vanessa Melo verslaat Irene Aldana via decision

Martin Bravo verslaat Steven Peterson via (T)KO in ronde 1

4. Dennis Kornman (Vechtersbazen/Spike Nederland): 800 punten

Yair Rodriguez verslaat Jeremy Stephens via decision

Alexa Grasso verslaat Carla Esparza via decision

Askar Askarov verslaat Brandon Moreno via Submission in ronde 2

Irene Aldana verslaat Vanessa Melo via decision

Steven Peterson verslaat Martin Bravo via decision

6. Kris Dekker (Veronica Fight): 750 punten

Jeremy Stephens verslaat Yair Rodriguez via decision

Carla Esparza verslaat Alexa Grasso via decision

Brandon Moreno verslaat Askar Askarov via decision

Irene Aldana verslaat Vanessa Melo via (T)KO in ronde 3

Martin Bravo verslaat Steven Peterson via decision

7. Michael Duarte (MMA DNA): 700 punten

Yair Rodriguez verslaat Jeremy Stephens via decision

Carla Esparza verslaat via submission in ronde 2

Askar Askarov verslaat Brandon Moreno via submission in ronde 2

Irene Aldana verslaat Vanessa Melo via decision

Martin Bravo verslaat Steven Peterson via decision

8. Christiaan Basut (MMA Netherlands): 550 punten

Yair Rodriguez verslaat Jeremy Stephens via (T)KO in ronde 3

Alexa Grasso verslaat Carla Esparza via decision

Askar Askarov verslaat Brandon Moreno via submission in ronde 2

Irene Aldana verslaat Vanessa Melo via decision

Martin Bravo verslaat Steven Peterson via decision

9. Joshua Dufort (Mix Fight): 400 punten

Yair Rodriguez verslaat Jeremy Stephens via (T)KO in ronde 2

Alexa Grasso verslaat Carla Esparza via decision

Askar Askarov verslaat Brandon Moreno via submission in ronde 2

Irene Aldana verslaat Vanessa Melo via decision

Martin Bravo verslaat Steven Peterson via submission in ronde 3

 

Met het voorspellen van de juiste winnaar krijgt elke deelnemer 100 punten. De juiste wijze (decision, submission of (T)KO) levert 50 punten op en de juiste ronde ook 50 punten.

UFC Mexico-Stad wordt zaterdag- op zondagnacht vanaf 02.00 uur uitgezonden op SBS 9 en VeronicaTV.nl.