UFC Expert Panel: UFC Kopenhagen

UFC Expert Panel: UFC Kopenhagen

|

De UFC debuteert zaterdagvond in Denemarken met een evenement in hoofdstad Kopenhagen. Zweed Jack Hermansson sluit dit evenement af tegen Jared Cannonier. 

Hermansson is in vorm met vier zeges op rij, waarvan twee in 2019 tegen Ronaldo “Jacaré” Souza en David Branch. Cannonier is na twee wedstrijden nog ongeslagen op middengewicht.  

Veronica heeft een panel van Nederlandse media gevraagd om hun voorspellingen voor dit evenement. Samen gaan zij de strijd aan om te bepalen wie zich de beste UFC-voorspeller mag noemen.

Na UFC Mexico-City ziet de ranglijst er vrijwel hetzelfde uit. Round1Network behoudt de koppositie, maar deelt deze met Vechtsportinfo, die het gat van 50 punten heeft verkleind naar aanleiding van de resultaten van afgelopen weekend. 

Dit zijn de voorspellingen voor het evenement van dit weekend.

1. Youri Loeffen (R1N): 1250 punten

Jack Hermansson verslaat Jared Cannonier via decision

Mark Madsen verslaat Danilo Belluardo via submission in ronde 2

Gunnar Nelson verslaat Gilbert Burns via submission in ronde 2

Khalil Rountree Jr. verslaat Ion Cuțelaba via (T)KO in ronde 2

Michał Oleksiejczuk verslaat Ovince Saint Preux via (T)KO in ronde 2

Alex Oliveira verslaat Nicolas Dalby via decision

Ismail Naurdiev verslaat Siyar Bahadurzada via (T)KO in ronde 1

1. Ron Emmerink (Vechtsportinfo): 1250 punten

Jack Hermansson verslaat Jared Cannonier via (T)KO in ronde 4

Mark Madsen verslaat Danilo Belluardo via (T)KO in ronde 1

Gunnar Nelson verslaat Gilbert Burns via decision

Ion Cuțelaba verslaat Khalil Rountree Jr. via (T)KO in ronde 1

Michał Oleksiejczuk verslaat Ovince Saint Preux via (T)KO in ronde 2

Nicolas Dalby verslaat Alex Oliveira via decsion

Siyar Bahadurzada verslaat Ismail Naurdiev via (T)KO in ronde 2

3. Giovanni Tjin (TjinMMA): 1100 punten

Jack Hermansson verslaat Jared Cannonier via submission in ronde 3

Mark Madsen verslaat Danilo Belluardo via (T)KO in ronde 1

Gunnar Nelson verslaat Gilbert Burns via decision

Khalil Rountree Jr. verslaat Ion Cuțelaba via (T)KO in ronde 1

Ovince Saint Preux verslaat Michał Oleksiejczuk via decision

Alex Oliveira verslaat Nicolas Dalby via (T)KO in ronde 2

Siyar Bahadurzada verslaat Ismail Naurdiev via (T)KO in ronde 2

4. Dennis Kornman (Vechtersbazen/Spike Nederland): 1050 punten

Jack Hermansson verslaat Jared Cannonier via submission in ronde 4

Mark Madsen verslaat Danilo Belluardo via decision

Gunnar Nelson verslaat Gilbert Burns via decision

Khalil Rountree Jr. verslaat Ion Cuțelaba via (T)KO in ronde 1

Michał Oleksiejczuk verslaat Ovince Saint Preux via (T)KO in ronde 3

Nicolas Dalby verslaat Alex Oliveira via decision

Siyar Bahadurzada verslaat Ismail Naurdiev via (T)KO in ronde 2

5. Kris Dekker (Veronica Fight): 1000 punten

Jack Hermansson verslaat Jared Cannonier via submission in ronde 1

Mark Madsen verslaat Danilo Belluardo via submission in ronde 1

Gilbert Burns verslaat Gunnar Nelson via decision

Khalil Rountree Jr. verslaat Ion Cuțelaba via (T)KO in ronde 2

Michał Oleksiejczuk verslaat Ovince Saint Preux via (T)KO in ronde 1

Nicolas Dalby verslaat Alex Oliveira via (T)KO in ronde 1

Siyar Bahadurzada verslaat Ismail Naurdiev via decision

6. Michael Duarte (MMA DNA): 950 punten

Jack Hermansson verslaat Jared Cannonier via submission in ronde 1

Mark Madsen verslaat Danilo Belluardo via submission in ronde 1

Gilbert Burns verslaat Gunnar Nelson via decision

Khalil Rountree Jr. verslaat Ion Cuțelaba via (T)KO in ronde 2

Michał Oleksiejczuk verslaat Ovince Saint Preux via (T)KO in ronde 1

Alex Oliveira verslaat Nicolas Dalby via decision

Siyar Bahadurzada verslaat Ismail Naurdiev via (T)KO in ronde 1

7. Faril Jafar (Fighting Network Magazine): 800 punten

Jack Hermansson verslaat Jared Cannonier via decision

Mark Madsen verslaat Danilo Belluardo via submission in ronde 3

Gilbert Burns verslaat Gunnar Nelsonvia via submission in ronde 2

Khalil Rountree Jr. verslaat Ion Cuțelaba via (T)KO in ronde 1

Michał Oleksiejczuk verslaat Ovince Saint Preux via (T)KO in ronde 1

Alex Oliveira verslaat Nicolas Dalby via (T)KO in ronde 1

Ismail Naurdiev verslaat Siyar Bahadurzada via decision

8. Christiaan Basut (MMA Netherlands): 700 punten

Jack Hermansson verslaat Jared Cannonier via (T)KO in ronde 3

Mark Madsen verslaat Danilo Belluardo via submission in ronde 1

Gilbert Burns verslaat Gunnar Nelson via decision

Khalil Rountree Jr. verslaat Ion Cuțelaba via (T)KO in ronde 1

Michał Oleksiejczuk verslaat Ovince Saint Preux via (T)KO in ronde 1

Alex Oliveira verslaat Nicolas Dalby via decision

Ismail Naurdiev verslaat Siyar Bahadurzada via decision

9. Joshua Dufort (Mix Fight): 550 punten

Jack Hermansson verslaat Jared Cannonier via (T)KO in ronde 2

Mark Madsen verslaat Danilo Belluardo via decision

Gilbert Burns verslaat Gunnar Nelson via (T)KO in ronde 2

Ion Cuțelaba verslaat Khalil Rountree Jr. via (T)KO in ronde 1

Michał Oleksiejczuk verslaat Ovince Saint Preux via (T)KO in ronde 1

Alex Oliveira verslaat Nicolas Dalby via decision

Siyar Bahadurzada verslaat Ismail Naurdiev via (T)KO in ronde 2

 

Met het voorspellen van de juiste winnaar krijgt elke deelnemer 100 punten. De juiste wijze (decision, submission of (T)KO) levert 50 punten op en de juiste ronde ook 50 punten.

UFC Kopenhagen wordt zaterdagavond vanaf 20.00 uur uitgezonden op SBS 9 en KIJK.nl.