Expert Panel: UFC 244

Expert Panel: UFC 244

|

Één van de grootste UFC-evenementen van 2019 staat gepland voor dit weekend in het wereldberoemde Madison Square Garden in New York: UFC 244, met een gevecht om de ‘BMF-titel’ in de main event tussen Jorge Masvidal en Nate Diaz. 

Masvidal is de huidige nummer drie op weltergewicht die twee grote zeges via knock-out boekte in zijn laatste twee gevechten door Darren Till en Ben Askren te kloppen. Diaz won in augustus zijn eerste gevecht in drie jaar door Anthony Pettis te kloppen tijdens UFC 241. 

Veronica heeft een panel van Nederlandse media gevraagd om hun voorspellingen voor dit evenement. Samen gaan zij de strijd aan om te bepalen wie zich de beste voorspeller mag noemen.

Giovanni Tjin heeft het gat met VechtsportInfo gedicht, waardoor de twee nu bovenaan staan met 3850 punten. 

Dit zijn de voorspellingen voor de evenementen van dit weekend.

1. Ron Emmerink (Vechtsportinfo): 3850 punten

Nate Diaz verslaat Jorge Masvidal via decision

Kelvin Gastelum verslaat Darren Till via (T)KO in ronde 2

Stephen Thompson verslaat Vicente Luque via decision

Derrick Lewis verslaat Blagoi Ivanov via (T)KO in ronde 3

Gregor Gillespie verslaat Kevin Lee via decision

Jairzinho Rozenstruik verslaat Andrei Arlovski via (T)KO in ronde 1

1. Giovanni Tjin (TjinMMA): 3850 punten

Nate Diaz verslaat Jorge Masvidal via decision

Darren Till verslaat Kelvin Gastelum via (T)KO in ronde 2

Stephen Thompson verslaat Vicente Luque via decision

Derrick Lewis verslaat Blagoi Ivanov via (T)KO in ronde 1

Kevin Lee verslaat Gregor Gillespie via decision

Jairzinho Rozenstruik verslaat Andrei Arlovski via (T)KO in ronde 1

3. Faril Jafar (Fighting Network Magazine): 3550 punten

Jorge Masvidal verslaat Nate Diaz via decision

Kelvin Gastelum verslaat Darren Till via (T)KO in ronde 2

Stephen Thompson verslaat Vicente Luque via decision

Blagoi Ivanov verslaat Derrick Lewis via (T)KO in ronde 1

Gregor Gillespie verslaat Kevin Lee via (T)KO in ronde 2

Jairzinho Rozenstruik verslaat Andrei Arlovski via (T)KO in ronde 1

4. Youri Loeffen (R1N): 3350 punten

Nate Diaz verslaat Jorge Masvidal via submission in ronde 3

Kelvin Gastelum verslaat Darren Till via (T)KO in ronde 2

Stephen Thompson verslaat Vicente Luque via decision

Derrick Lewis verslaat Blagoi Ivanov via decision

Gregor Gillespie verslaat Kevin Lee via decision

Jairzinho Rozenstruik verslaat Andrei Arlovski via (T)KO in ronde 1

5. Dennis Kornman (Vechtersbazen/Spike Nederland): 3300 punten

Nate Diaz verslaat Jorge Masvidal via decision

Kelvin Gastelum verslaat Darren Till via decision

Vicente Luque verslaat Stephen Thompson via (T)KO in ronde 2

Derrick Lewis verslaat Blagoi Ivanov via (T)KO in ronde 1

Kevin Lee verslaat Gregor Gillespie via decision

Jairzinho Rozenstruik verslaat Andrei Arlovski via (T)KO in ronde 2

6. Bart Slegers (Mix Fight): 3150 punten

Nate Diaz verslaat Jorge Masvidal via decision

Darren Till verslaat Kelvin Gastelum via decision

Stephen Thompson verslaat Vicente Luque via (T)KO in ronde 2

Derrick Lewis verslaat Blagoi Ivanov via (T)KO in ronde 1

Kevin Lee verslaat Gregor Gillespie via submission in ronde 3

Jairzinho Rozenstruik verslaat Andrei Arlovski via (T)KO in ronde 1

6. Kris Dekker (Veronica Fight): 3150 punten

Jorge Masvidal verslaat Nate Diaz via (T)KO in ronde 5

Kelvin Gastelum verslaat Darren Till via (T)KO in ronde 3

Vicente Luque verslaat Stephen Thompson via (T)KO in ronde 3

Derrick Lewis verslaat Blagoi Ivanov via (T)KO in ronde 3

Kevin Lee verslaat Gregor Gillespie via decision

Jairzinho Rozenstruik verslaat Andrei Arlovski via (T)KO in ronde 1

8. Michael Duarte (MMA DNA): 3050 punten

Nate Diaz verslaat Jorge Masvidal via decision

Kelvin Gastelum verslaat Darren Till via (T)KO in ronde 2

Vicente Luque verslaat Stephen Thompson via decision

Derrick Lewis verslaat Blagoi Ivanov via (T)KO in ronde 2

Gregor Gillespie verslaat Kevin Lee via decision

Jairzinho Rozenstruik verslaat Andrei Arlovski via (T)KO in ronde 1

8. Christiaan Basut (MMA Netherlands): 3000 punten

Nate Diaz verslaat Jorge Masvidal via decision

Kelvin Gastelum verslaat Darren Till via (T)KO in ronde 2

Stephen Thompson verslaat Vicente Luque via decision

Derrick Lewis verslaat Blagoi Ivanov via decision

Kevin Lee verslaat Gregor Gillespie via decision

Jairzinho Rozenstruik verslaat Andrei Arlovski via (T)KO in ronde 1


Met het voorspellen van de juiste winnaar krijgt elke deelnemer 100 punten. De juiste wijze (decision, submission of (T)KO) levert 50 punten op en de juiste ronde ook 50 punten.

UFC 244 wordt zaterdag- op zondagnacht vanaf 03.00 uur uitgezonden op VeronicaTV.nl en SBS9.