Expert Panel: GLORY Collision 2 & UFC Zuid-Korea

Expert Panel: GLORY Collision 2 & UFC Zuid-Korea

|

In het laatste weekend van 2019 staan twee evenementen op het programma. Natuurlijk staat GLORY: Collision 2 gepland in de Gelredome met de rematch tussen Rico Verhoeven en Badr Hari. Eerder op de dag vindt in het Zuid-Koreaanse Busan het laatste UFC-evenement dit jaar plaats. 

Verhoeven staat voor de tweede keer tegenover Hari. Drie jaar geleden tijdens de eerste GLORY: Collision won “The King of Kickboxing” via technische knock-out in de tweede ronde wegens een armblessure. 

In Busan vecht The Korean Zombie tegen oud-kampioen Frankie Edgar, die Brian Ortega vervangt. 

Veronica heeft een panel van Nederlandse media gevraagd om hun voorspellingen voor dit evenement. Samen gaan zij de strijd aan om te bepalen wie zich de beste voorspeller mag noemen.

Het verschil tussen de nummer één, Vechtsportinfo, en twee, Giovanni Tjin, is minimaal: 50 punten. Na dit weekend is duidelijk wie 2019 aan kop afsluit. 

Dit zijn de voorspellingen voor de evenementen van dit weekend.

1. Ron Emmerink (Vechtsportinfo): 6950 punten

UFC Zuid-Korea

The Korean Zombie verslaat Frankie Edgar via (T)KO in ronde 3

Aleksandar Rakic verslaat Volkan Oezdemir via (T)KO in ronde 3

Doo Ho Choi verslaat Charles Jourdian via (T)KO in ronde 3

Da Un Jung verslaat Mike Rodriguez via decision

Jun Yong Park verslaat Marc-Andre Barriault via decision

Ling Pingyuan verslaat Kyung Ho Kang via decision

GLORY 74 SuperFight Series

Antonio Plazibat verslaat Jahfarr Wilnis via (T)KO in ronde 2

Donovan Wisse verslaat Cesar Almeida via decision

Nordine Mahieddine verslaat Cihad Kepenek via (T)KO in ronde 3

Kevin van Heeckeren verslaat Ulric Bokeme via decision

Bekah Irwin verslaat Yi Xu via decision

GLORY 74

Alex Pereira verslaat Ertugrul Bayrak via (T)KO in ronde 2

Serhii Adamchuk verslaat Aleksei Ulianov via decision

Michael Duut verslaat Ariel Machado via (T)KO in ronde 3

Li Sanjin verslaat Itay Gershon via (T)KO in ronde 3

GLORY Collision 2

Badr Hari verslaat Rico Verhoeven via decision

Luis Tavares verslaat Stephane Susperregui via (T)KO in ronde 3

Mohammed Jaraya verslaat Massaro Glunder via decision

Zakaria Zouggary verslaat Asa ten Pow via decision

2. Giovanni Tjin (TjinMMA): 6900 punten

UFC Zuid-Korea

The Korean Zombie verslaat Frankie Edgar via decision

Aleksandar Rakic verslaat Volkan Oezdemir via decision

Doo Ho Choi verslaat Charles Jourdian via (T)KO in ronde 2

Mike Rodriguez verslaat Da Un Jung via decision

Marc-Andre Barriault verslaat Jun Yong Park via decision

Ling Pingyuan verslaat Kyong Ho Kang via decision

GLORY 74 SuperFight Series

Jahfarr Wilnis verslaat Antonio Plazibat via (T)KO in ronde 2

Donovan Wisse verslaat Cesar Almeida via decision

Nordine Mahieddine verslaat Cihad Kepenek via (T)KO in ronde 1

Kevin van Heeckeren verslaat Ulric Bokeme via decision

 Yi Xu verslaat Bekah Irwin via decision

GLORY 74

Alex Pereira verslaat Ertugrul Bayrak via (T)KO in ronde 2

Serhii Adamchuk verslaat Aleksei Ulianov via decision

Ariel Machado verslaat Michael Duut via (T)KO in ronde 2

Itay Gershon verslaat Li Sanjin via decision

GLORY Collision 2

Rico Verhoeven verslaat Badr Hari via decision

Luis Tavares verslaat Stephane Susperregui via (T)KO in ronde 3

Mohammed Jaraya verslaat Massaro Glunder via (T)KO in ronde 2

Zakaria Zouggary verslaat Asa ten Pow via decision

3. Youri Loeffen (R1N): 6550 punten

UFC Zuid-Korea

The Korean Zombie verslaat Frankie Edgar via (T)KO in ronde 2

Aleksandar Rakic verslaat Volkan Oezdemir via (T)KO in ronde 2

Doo Ho Choi verslaat Charles Jourdian via (T)KO in ronde 1

Da Un Jung verslaat Mike Rodriguez via submission in ronde 3

Marc-Andre Barriault verslaat Jun Yong Park via decision

Kyung Ho Kang verslaat Ling Pingyuan via decision

GLORY 74 SuperFight Series

Antonio Plazibat verslaat Jahfarr Wilnis via decision

Donovan Wisse verslaat Cesar Almeida via (T)KO in ronde 2

Nordine Mahieddine verslaat Cihad Kepenek via (T)KO in ronde 1

Ulric Bokeme verslaat Kevin van Heeckeren via decision

Bekah Irwin verslaat Yi Xu via decision

GLORY 74

Alex Pereira verslaat Ertugrul Bayrak via (T)KO in ronde 1

Aleksei Ulianov verslaat Serhii Adamchuk via decision

Ariel Machado verslaat Michael Duut via decision

Itay Gershon verslaat Li Sanjin via (T)KO in ronde 1

GLORY Collision 2

Rico Verhoeven verslaat Badr Hari via (T)KO in ronde 3

Luis Tavares verslaat Stephane Susperregui via decision

Mohammed Jaraya verslaat Massaro Glunder via decision

Zakaria Zouggary verslaat Asa ten Pow via decision

4. Kris Dekker (Veronica Fight) : 6300 punten

UFC Zuid-Korea

The Korean Zombie verslaat Frankie Edgar via (T)KO in ronde 1

Volkan Oezdemir verslaat Aleksandar Rakic via (T)KO in ronde 3

Doo Ho Choi verslaat Charles Jourdian via (T)KO in ronde 1

Mike Rodriguez verslaat Da Un Jung via (T)KO in ronde 1

Jun Yong Park verslaat Marc-Andre Barriault via decision

Kyung Ho Kang verslaat Ling Pingyuan via submission in ronde 1

GLORY 74 SuperFight Series

Antonio Plazibat verslaat Jahfarr Wilnis via decision

Donovan Wisse verslaat Cesar Almeida via decision

Cihad Kepenek verslaat Nordine Mahieddine via decision

Ulric Bokeme verslaat Kevin van Heeckeren via decision

Bekah Irwin verslaat Yi Xu via decision

GLORY 74

Alex Pereira verslaat Ertugrul Bayrak via (T)KO in ronde 3

Serhii Adamchuk verslaat Aleksei Ulianov via decision

Ariel Machado verslaat Michael Duut via decision

Itay Gershon verslaat Li Sanjin via (T)KO in ronde 1

GLORY Collision 2

Rico Verhoeven verslaat Badr Hari via (T)KO in ronde 4

Luis Tavares verslaat Stephane Susperregui via decision

Mohammed Jaraya verslaat Massaro Glunder via decision

Zakaria Zouggary verslaat Asa ten Pow via (T)KO in ronde 1

5. Faril Jafar (Fighting Network Magazine): 6100 punten

UFC Zuid-Korea

The Korean Zombie verslaat Frankie Edgar via (T)KO in ronde 3

Aleksandar Rakic verslaat Volkan Oezdemir via (T)KO in ronde 1

Doo Ho Choi verslaat Charles Jourdian via decision

Mike Rodriguez verslaat Da Un Jung via (T)KO in ronde 1

Marc-Andre Barriault verslaat Jun Yong Park via decision

Kyung Ho Kang verslaat Ling Pingyuan via submission in ronde 2

GLORY 74 SuperFight Series

Antonio Plazibat verslaat Jahfarr Wilnis via (T)KO in ronde 3

Donovan Wisse verslaat Cesar Almeida via decision

Nordine Mahieddine verslaat Cihad Kepenek via (T)KO in ronde 2

Kevin van Heeckeren verslaat Ulric Bokeme via decision

Bekah Irwin verslaat Yi Xu via decision

GLORY 74

Alex Pereira verslaat Ertugrul Bayrak via (T)KO in ronde 2

Serhii Adamchuk verslaat Aleksei Ulianov via decision

Michael Duut verslaat Ariel Machado via (T)KO in ronde 3

Itay Gershon verslaat Li Sanjin via decision

GLORY Collision 2

Badr Hari verslaat Rico Verhoeven via decision

Luis Tavares verslaat Stephane Susperregui via (T)KO in ronde 2

Mohammed Jaraya verslaat Massaro Glunder via decision

Zakaria Zouggary verslaat Asa ten Pow via decision

6. Bart Slegers (Mixfight): 5700 punten

UFC Zuid-Korea

The Korean Zombie verslaat Frankie Edgar via decision

Aleksandar Rakic verslaat Volkan Oezdemir via (T)KO in ronde 2

Doo Ho Choi verslaat Charles Jourdian via (T)KO in ronde 1

Da Un Jung verslaat Mike Rodriguez via decision

Marc-Andre Barriault verslaat Jun Yong Park via (T)KO in ronde 2

Kyung Ho Kang verslaat Ling Pingyuan via submission in ronde 2

GLORY 74 SuperFight Series

Jahfarr Wilnis verslaat Antonio Plazibat via decision

Donovan Wisse verslaat Cesar Almeida via (T)KO in ronde 2

Cihad Kepenek verslaat Nordine Mahieddine via decision

Ulric Bokeme verslaat Kevin van Heeckeren via decision

Yi Xu verslaat Bekah Irwin via (T)KO in ronde 3

GLORY 74

Ertugrul Bayrak verslaat Alex Pereira via decison

Serhii Adamchuk verslaat Aleksei Ulianov via decision

Michael Duut verslaat Ariel Machado via (T)KO in ronde 2

Itay Gershon verslaat Li Sanjin via decision

GLORY Collision 2

Badr Hari verslaat Rico Verhoeven via (T)KO in ronde 3

Luis Tavares verslaat Stephane Susperregui via decision

Massaro Glunder verslaat Mohammed Jaraya via decision

Zakaria Zouggary verslaat Asa ten Pow via decision

7. Michael Duarte (MMA DNA): 5550 punten

UFC Zuid-Korea

The Korean Zombie verslaat Frankie Edgar via (T)KO in ronde 2

Aleksandar Rakic verslaat Volkan Oezdemir via (T)KO in ronde 2

Doo Ho Choi verslaat Charles Jourdian via (T)KO in ronde 2

Mike Rodriguez verslaat Da Un Jung via decision

Jun Yong Park verslaat Marc-Andre Barriault via decision

Kyung Ho Kang verslaat Ling Pingyuan via (T)KO in ronde 1

GLORY 74 SuperFight Series

Jahfarr Wilnis verslaat Antonio Plazibat via decision

Donovan Wisse verslaat Cesar Almeida via (T)KO in ronde 2

Nordine Mahieddine verslaat Cihad Kepenek via decision

Ulric Bokeme verslaat Kevin van Heeckeren via decision

Bekah Irwin verslaat Yi Xu via decision

GLORY 74

Alex Pereira verslaat Ertugrul Bayrak via (T)KO in ronde 3

Serhii Adamchuk verslaat Aleksei Ulianov via decision

Ariel Machado verslaat Michael Duut via decision

Itay Gershon verslaat Li Sanjin via (T)KO in ronde 1

GLORY Collision 2

Badr Hari verslaat Rico Verhoeven via (T)KO in ronde 1

Luis Tavares verslaat Stephane Susperregui via (T)KO in ronde 2

Mohammed Jaraya verslaat Massaro Glunder via decision

Zakaria Zouggary verslaat Asa ten Pow via decision

8. Dennis Kornman (Vechtersbazen - Spike NL): 5400 punten

UFC Zuid-Korea

The Korean Zombie verslaat Frankie Edgar via (T)KO in ronde 3

Volkan Oezdemir verslaat Aleksandar Rakic via decision

Doo Ho Choi verslaat Charles Jourdian via decision

Da Un Jung verslaat Mike Rodriguez via decision

Marc-Andre Barriault verslaat Jun Yong Park via decision

Kyung Ho Kang verslaat Ling Pingyuan via submission in ronde 2

GLORY 74 SuperFight Series

Jahfarr Wilnis verslaat Antonio Plazibat via decision

Donovan Wisse verslaat Cesar Almeida via (T)KO in ronde 1

Cihad Kepenek verslaat Nordine Mahieddine via decision

Ulric Bokeme verslaat Kevin van Heeckeren via (T)KO in ronde 3

Bekah Irwin verslaat Yi Xu via decision

GLORY 74

Alex Pereira verslaat Ertugrul Bayrak via (T)KO in ronde 4

Serhii Adamchuk verslaat Aleksei Ulianov via decision

Michael Duut verslaat Ariel Machado via decision

Itay Gershon verslaat Li Sanjin via (T)KO in ronde 3

GLORY Collision 2

Rico Verhoeven verslaat Badr Hari via decision

Luis Tavares verslaat Stephane Susperregui via decision

Massaro Glunder verslaat Mohammed Jaraya via decision

Zakaria Zouggary verslaat Asa ten Pow via decision

9. Christiaan Basut (MMA Netherlands): 5350 punten

UFC Zuid-Korea

The Korean Zombie verslaat Frankie Edgar via (T)KO in ronde 2

Aleksandar Rakic verslaat Volkan Oezdemir via (T)KO in ronde 1

Doo Ho Choi verslaat Charles Jourdian via decision

Da Un Jung verslaat Mike Rodriguez via (T)KO in ronde 2

Marc-Andre Barriault verslaat Jun Yong Park via decision

Kyung Ho Kang verslaat Ling Pingyuan via submission in ronde 1

GLORY 74 SuperFight Series

Jahfarr Wilnis verslaat Antonio Plazibat via decision

Donovan Wisse verslaat Cesar Almeida via (T)KO in ronde 1

Nordine Mahieddine verslaat Cihad Kepenek via (T)KO in ronde 2

Ulric Bokeme verslaat Kevin van Heeckeren via decision

Bekah Irwin verslaat Yi Xu via decision

GLORY 74

Alex Pereira verslaat Ertugrul Bayrak via (T)KO in ronde 1

Serhii Adamchuk verslaat Aleksei Ulianov via decision

Michael Duut verslaat Ariel Machado via (T)KO in ronde 1

Itay Gershon verslaat Li Sanjin via (T)KO in ronde 3

GLORY Collision 2

Rico Verhoeven verslaat Badr Hari via (T)KO in ronde 4

Luis Tavares verslaat Stephane Susperregui via decision

Mohammed Jaraya verslaat Massaro Glunder via decision

Zakaria Zouggary verslaat Asa ten Pow via (T)KO in ronde 3



Met het voorspellen van de juiste winnaar krijgt elke deelnemer 100 punten. De juiste wijze (decision, submission of (T)KO) levert 50 punten op en de juiste ronde ook 50 punten.

UFC Zuid-Korea is zaterdagochtend te zien vanaf 11.00 uur op KIJK.nl en wordt vanaf 00.35 uur herhaald op SBS 9. GLORY: Collision 2 is zaterdagavond vanaf 20.00 uur te zien op Veronica. Op KIJK.nl zijn alle gevechten te zien vanaf 17.00 uur.