Expert Panel: GLORY 73 & UFC Washington DC

Expert Panel: GLORY 73 & UFC Washington DC

|

Na een weekend zonder vechtsport, zijn zowel de UFC als GLORY zaterdag terug met een evenement. GLORY 73 vindt in de middag plaats in het Chinese Shenzen, waarna UFC Washington DC in de nacht van zaterdag- op zondagnacht geschiedt. 

GLORY 73 sluit af met een titelgevecht op lichtgewicht tussen kampioen Marat Grigorian, die zijn titel voor het eerst verdedigt, tegen de ongeslagen Amerikaan Elvis Gashi. 

Alistair Overeem sluit UFC Washington DC af in een gevecht van vijf ronden tegen Jairzinho Rozenstruik en Stefan Struve maakt op dit evenement zijn terugkeer tegen Ben Rothwell.

Veronica heeft een panel van Nederlandse media gevraagd om hun voorspellingen voor dit evenement. Samen gaan zij de strijd aan om te bepalen wie zich de beste voorspeller mag noemen.

Giovanni Tjin is na ‘The Weekend of GLORY’ nog steeds de koploper met 5750 punten, hoewel VechtsportInfo het gat flink gedicht heeft en nog maar 150 punten achterstand heeft met 5600 punten. 

Dit zijn de voorspellingen voor de evenementen van dit weekend.

1. Giovanni Tjin (TjinMMA): 5750 punten

GLORY 73

Marat Grigorian verslaat Elvis Gashi via (T)KO in ronde 2

River Daz (winnaar halve finale 1) verslaat Masaya Kubo (winnaar halve finale 2) via (T)KO in ronde 2

Josh Jauncey verslaat Stoyan Koprivlenski via decision

Masayo Kubo verslaat Meng Goafeng via (T)KO in ronde 1 (halve finale 2)

River Daz verslaat Hu Binqian via decision (halve finale 1)

UFC Washington DC

Jairzinho Rozenstruik verslaat Alistair Overeem via (T)KO in ronde 2

Cynthia Calvillo verslaat Marina Rodriguez via decision

Stefan Struve verslaat Ben Rothwell via decision

Aspen Ladd verslaat Yana Kunitskaya via decision

Song Yadong verslaat Cody Stamann via decision

2. Ron Emmerink (Vechtsportinfo): 5600 punten

GLORY 73

Marat Grigorian verslaat Elvis Gashi via decision

River Daz (winnaar halve finale 1) verslaat Masaya Kubo (winnaar halve finale 2) via decision

Josh Jauncey verslaat Stoyan Koprivlenski via decision

Masayo Kubo verslaat Meng Goafeng via decision (halve finale 2)

River Daz verslaat Hu Binqian via decision (halve finale 1)

UFC Washington DC

Jairzinho Rozenstruik verslaat Alistair Overeem via (T)KO in ronde 1

Marina Rodriguez verslaat Cynthia Calvillo via decision

Ben Rothwell verslaat Stefan Struve via (T)KO in ronde 2

Aspen Ladd verslaat Yana Kunitskaya via (T)KO in ronde 2

Cody Stamann verslaat Song Yadong via decision

3. Youri Loeffen (R1N): 5500 punten

GLORY 73

Marat Grigorian verslaat Elvis Gashi via decision

River Daz (winnaar halve finale 1) verslaat Masaya Kubo (winnaar halve finale 2) via (T)KO in ronde 2

Stoyan Koprivlenski verslaat Josh Jauncey via (T)KO in ronde 2

Meng Goafeng verslaat Masayo Kubo via decision (halve finale 2)

River Daz verslaat Hu Binqian via (T)KO in ronde 2  (halve finale 1)

UFC Washington DC

Alistair Overeem verslaat Jairzinho Rozenstruik via (T)KO in ronde 2

Cynthia Calvillo verslaat Marina Rodriguez via decision

Ben Rothwell verslaat Stefan Struve via (T)KO in ronde 1

Aspen Ladd verslaat Yana Kunitskaya via (T)KO in ronde 1

Song Yadong verslaat Cody Stamann via decision

4. Dennis Kornman (Vechtersbazen - Spike NL): 5200 punten

-

5. Faril Jafar (Fighting Network Magazine): 5100 punten

GLORY 73

Marat Grigorian verslaat Elvis Gashi via (T)KO in ronde 3

Masayo Kubo (winnaar halve finale 2) verslaat River Daz (winnaar halve finale 1) via (T)KO in ronde 2

Josh Jauncey verslaat Stoyan Koprivlenski via decision

Masayo Kubo verslaat Meng Goafeng via (TKO in ronde 2 (halve finale 2)

River Daz verslaat Hu Binqian via decision (halve finale 1)

UFC Washington DC

Alistair Overeem verslaat Jairzinho Rozenstruik via decision

Cynthia Calvillo verslaat Marina Rodriguez via submission in ronde 3

Stefan Struve verslaat Ben Rothwell via (T)KO in ronde 2

Aspen Ladd verslaat Yana Kunitskaya via (T)KO in ronde 3

Song Yadong verslaat Cody Stamann via (T)KO in ronde 1

6. Kris Dekker (Veronica Fight) : 5050 punten

GLORY 73

Marat Grigorian verslaat Elvis Gashi via (T)KO in ronde 3

River Daz (winnaar halve finale 1) verslaat Masaya Kubo (winnaar halve finale 2) via decision

Josh Jauncey verslaat Stoyan Koprivlenski via decision

Meng Goafeng verslaat Masayo Kubo via decision (halve finale 2)

River Daz verslaat Hu Binqian via decision (halve finale 1)

UFC Washington DC

Alistair Overeem verslaat Jairzinho Rozenstruik via (T)KO in ronde 1

Marina Rodriguez verslaat Cynthia Calvillo via decision

Stefan Struve verslaat Ben Rothwell via decision

Aspen Ladd verslaat Yana Kunitskaya via (T)KO in ronde 1

Song Yadong verslaat Cody Stamann via (T)KO in ronde 1

7. Christiaan Basut (MMA Netherlands): 5000 punten

-

8. Bart Slegers (Mixfight): 4850 punten

GLORY 73

Marat Grigorian verslaat Elvis Gashi via decision

River Daz (winnaar halve finale 1) verslaat Masaya Kubo (winnaar halve finale 2) via decision

Stoyan Koprivlenski verslaat Josh Jauncey via decision

Masayo Kubo verslaat Meng Goafeng via (T)KO in ronde 2 (halve finale 2)

River Daz verslaat Hu Binqian via (T)KO in ronde 2 (halve finale 1)

UFC Washington DC

Alistair Overeem verslaat Jairzinho Rozenstruik via (T)KO in ronde 1

Marina Rodriguez verslaat Cynthia Calvillo via decision

Stefan Struve verslaat Ben Rothwell via (T)KO in ronde 2

Aspen Ladd verslaat Yana Kunitskaya via (T)KO in ronde 2

Song Yadong verslaat Cody Stamann via decision

9. Michael Duarte (MMA DNA): 4500 punten

GLORY 73

Marat Grigorian verslaat Elvis Gashi via (T)KO in decision

Masaya Kubo (winnaar halve finale 2) verslaat River Daz (winnaar halve finale 1) via decision

Josh Jauncey verslaat Stoyan Koprivlenski via decision

Masayo Kubo verslaat Meng Goafeng via decision (halve finale 2)

River Daz verslaat Hu Binqian via decision (halve finale 1)

UFC Washington DC

Jairzinho Rozenstruik verslaat Alistair Overeem via (T)KO in ronde 1

Cynthia Calvillo verslaat Marina Rodriguez via decision

Stefan Struve verslaat Ben Rothwell via decision

Aspen Ladd verslaat Yana Kunitskaya via (T)KO in ronde 2

Cody Stamann verslaat Song Yadong via decision


Met het voorspellen van de juiste winnaar krijgt elke deelnemer 100 punten. De juiste wijze (decision, submission of (T)KO) levert 50 punten op en de juiste ronde ook 50 punten.

GLORY 73 is vanaf 11.00 uur te zien op KIJK.nl. UFC Washington DC wordt zaterdag- op zondagnacht vanaf 03.00 uur uitgezonden op KIJK.nl en SBS9.